Producenci

Huśtawka leżaczek czy huśtawka skacząca – jak wybrać najlepszą huśtawkę dla dziecka?

Większość dzieci uwielbia huśtawki i bujaczki. Nic więc dziwnego, że producenci akcesoriów dla dzieci prześcigają się w wymyślaniu coraz ciekawszych rozwiązań zarówno dla malutkich, jak i dla starszych dzieci.

Huśtawka leżaczek to konstrukcja przypominająca fotelik lub leżaczek dodatkowo wyposażona w moduł wprawiający siedzisko w ruch. Moduł w huśtawkach tego typu jest najczęściej zasilany na baterie, dzięki czemu z huśtawki można korzystać niezależnie od dostępu do zewnętrznych źródeł zasilania. Huśtawka leżaczek jest rozwiązaniem skonstruowanym z myślą o noworodkach oraz bardzo małych dzieciach, które lepiej zasypiają kiedy są huśtane.

Huśtawka skacząca – przeciwnie niż huśtawka leżaczek – została zaprojektowana i skonstruowana dla starszych dzieci. Jej konstrukcja umożliwia dwojakie wykorzystanie huśtawki – może służyć jako tradycyjna huśtawka podwieszana na drążku lub haku albo jako huśtawka skacząca. Odpowiednio nisko zawieszona huśtawka skacząca umożliwia dziecku swobodne, a zarazem bezpieczne podskakiwanie w miejscu i huśtanie się.

Klientów zainteresowanych zakupem akcesoriów, takich jak huśtawka leżaczek czy huśtawka skacząca zapraszamy do bliższego zapoznania się z naszą ofertą.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl