Łóżeczka

Kojec dla dziecka czy łóżeczko turystyczne – co wybrać?

 

Kojec dla dziecka to rodzaj ogrodzenia – często do złudzenia przypominającego łóżeczko turystyczne – którego głównym zadaniem jest zapewnienie małemu dziecku bezpiecznej przestrzeni do zabawy. Zależnie od zastosowanych rozwiązań konstrukcyjnych spotkać można kojec dla dziecka w postaci metalowych lub drewnianych barierek lub kojec w postaci łóżeczka turystycznego, choć zazwyczaj jest on większy niż łóżeczko turystyczne.

 

Łóżeczko turystyczne to odpowiednik tradycyjnego łóżeczka dziecięcego – często wyposażony w moskitierę i przewijak – z funkcją składania umożliwiającą swobodne przewożenie łóżeczka w wybrane miejsce. Łóżeczko turystyczne ma za zadanie zapewnić dziecku komfortowy i bezpieczny sen podczas wyjazdów i przebywania poza domem. Dobre łóżeczko turystyczne powinno posiadać lekką konstrukcję, a po złożeniu nie powinno zajmować zbyt dużo miejsca.

 

W ofercie naszego sklepu internetowego znajdziesz bogaty wybór kojców i łóżeczek turystycznych dla dzieci, a także rozwiązań które łączą w sobie funkcje tych dwóch produktów. Każdy kojec dla dziecka oraz łóżeczko turystyczne w naszej ofercie zostało wyprodukowane z materiałów bezpiecznych dla dziecka, co potwierdzają atesty i certyfikaty. 

Sortuj według:
Wyświetl po produktów