Bujane

Bujak dziecięcy - zabawka znana od pokoleń

 

Tradycyjny bujak dziecięcy w postaci konia na biegunach był znany już w XVII wieku. Pierwszy koń na biegunach najprawdopodobniej powstał na terenie Stanów Zjednoczonych, skąd szybko trafił na rynek europejski, gdzie do dziś dnia cieszy się bardzo dużą popularnością zarówno wśród dzieci, jak i rodziców.

 

Wbrew powszechnym oczekiwaniom rozwój technologii i związana z nim rewolucja na rynku zabawek nie sprawiły, że bujak dziecięcy odszedł w zapomnienie, przeciwnie. Obok tradycyjnych koni na biegunach na rynku pojawiły się inne bujane zabawki – żyrafy, słonie, krokodyle, pieski, a nawet motyle – co zdecydowanie poszerzyło grono potencjalnych odbiorców. W ten sposób bujak dziecięcy stał się zabawką chętnie wybieraną również dla dziewczynek.

 

Klientów zainteresowanych zakupem zabawki typu bujak dziecięcy serdecznie zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą. W asortymencie posiadamy bogaty wybór produktów – od tradycyjnych koników na biegunach, po oryginalne bujaki, takie jak bujak dziecięcy w kształcie żyrafy, pieska, a nawet krokodyla. Wszystkie oferowane przez nas zabawki zostały wykonane z materiałów w pełni bezpiecznych dla dziecka, co potwierdzają posiadane atesty i certyfikaty. 

Sortuj według:
Wyświetl po produktów